Сьогодні, 9 листопада, в Івано-Франківську відбулося закриття виставки та підбиття підсумків й нагородження переможців літературного конкурсу «З точки зору осені».
Координатор конкурсу Віталій Перевізник каже, що вперше провели цей конкурс ще у 1996 році, і відбувається він щорічно.
«Це конкурс для талантів, які тільки виходять у світ. Критерії до творів визначає журі, яке очолює відомий український поет Іван Ципердюк. І у роботу журі не втручається ніхто. Маємо намір продовжувати такий конкурс”, – каже Віталій Перевізник.
Цьогоріч провели уже 23 захід. До конкурсу були допущені тільки 50 учасників з усієї України, оскільки не всі дотрималися вимог. Тематика – осіння.
Перше місце у літературному конкурсі зайняла поетеса з міста Хмельницький – Неоніла Яніцька разом зі своїм твором “День калини”.
“Учать беру вже вдруге. Минулого року було 5 моїх творів. А цього року тільки один, і перемогла. Пишу я давно, у мене уже є вісім збірок. Загалом – це філософська лірика. Осінь цьогорічна просто чудова, тож писалося легко”, – переможниця.
Друге та третє місце здобули учасниці з Прикарпаття – Марія Федорів та Іванна Юрків.
Марія Федорів – мешканка селища Брошнів-Осада Рожнятівського району. Цього року вона брала участь вперше та здобула друге місце.
“Дізналася про конкурс з Інтернету. Писала про свою улюблену пору року та про улюблену сукню. Саме у ці місяці мені найбільше пишеться, натхнення дуже багато”, – каже Марія.
Переможниці подарували планшет, а для 2 і 3 місця приготували книжки.
Нагадаємо, у Франківську Дара Корній презентувала книгу про домашніх духів.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/69777196_463603220937085_5862168615695941632_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/70797024_2189945994642991_1273734880194199552_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74353240_561976681222177_6980690988494749696_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74521674_2417968971590361_5613150582287106048_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74528107_947230162325790_7427033189715017728_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74614061_490716054856907_4111594766808907776_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/74708895_465173394120937_6918955901676158976_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75190463_813278669087541_3100660663349936128_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75266230_529041190992676_7335438893254180864_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75540260_1202507229943568_7580761794499575808_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75625490_460635907908911_2636902451348766720_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/76697223_797928800640079_853946911281905664_n-1-1230x923.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/76782755_422720795315327_1800058400487243776_n-1-1230x923.jpg)