У Франківську нагородили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені» (фото)

 • Сьогодні, 9 листопада, в Івано-Франківську відбулося закриття виставки та підбиття підсумків й нагородження переможців літературного конкурсу «З точки зору осені».

  Координатор конкурсу Віталій Перевізник каже, що вперше провели цей конкурс ще у 1996 році, і відбувається він щорічно.

  «Це конкурс для талантів, які тільки виходять у світ. Критерії до творів визначає журі, яке очолює відомий український поет Іван Ципердюк. І у роботу журі не втручається ніхто. Маємо намір продовжувати такий конкурс”, – каже Віталій Перевізник. 

  Цьогоріч провели уже 23 захід. До конкурсу були допущені тільки 50 учасників з усієї України, оскільки не всі дотрималися вимог. Тематика – осіння.

  Перше місце у літературному конкурсі зайняла поетеса з міста Хмельницький – Неоніла Яніцька разом зі своїм твором “День калини”. 

  “Учать беру вже вдруге. Минулого року було 5 моїх творів. А цього року тільки один, і перемогла. Пишу я давно, у мене уже є вісім збірок. Загалом – це філософська лірика. Осінь цьогорічна просто чудова, тож писалося легко”, – переможниця. 

  Друге та третє місце здобули учасниці з Прикарпаття – Марія Федорів та Іванна Юрків. 

 • Марія Федорів – мешканка селища Брошнів-Осада Рожнятівського району. Цього року вона брала участь вперше та здобула друге місце. 

  “Дізналася про конкурс з Інтернету. Писала про свою улюблену пору року та про улюблену сукню. Саме у ці місяці мені найбільше пишеться, натхнення дуже багато”, – каже Марія. 

  Переможниці подарували планшет, а для 2 і 3 місця приготували книжки.

  Нагадаємо, у Франківську Дара Корній презентувала книгу про домашніх духів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!