У Франківську наступного року, можливо, усіх споживачів переведуть від СТЕКу до ТКЕ

Сьогодні, 17 квітня, під час оперативної наради доповіли про підсумки проведення опалювального сезону.

Директор ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» Василь Рущак розповів, що опалювальний сезон розпочався 6 жовтня для закладів освіти і охорони здоров’я та 11 жовтня – для всі інших споживачів. Загалом працювало 30 котелень, зокрема 6 – на альтернативних джерелах теплоенергії. Під час опалювального сезону надійшло 3 426 звернень від мешканців. Крім того, частину споживачів перевели від СТЕКу, і вони користуються вже послугами ТКЕ.

Однак серед проблем – заборгованість за субсидії, старі мережі та відсутність гарячої води цілорічно. Заступник мера Микола Вітенко зазначив, що, можливо, у 2019 році СТЕК не зможе отримати ліміти на газ та розпочати опалювальний сезон. Тому доведеться брати кредити та переводити усіх споживачів до ТКЕ.

Зі свого боку директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Олег Вечеринський розповів, що сезон розпочався із запізненням, 25 жовтня, і закінчився раніше, тобто 2 квітня, через відсутність номінацій на газ.

«Компанія приступила до робіт у міжсезонний період. Будемо замінювати старі мережі», – наголосив він.

Микола Вітенко попросив, щоб компанія вжила усі можливі заходи, аби не повторилася така ситуація, яка була в цьому опалювальному сезоні.

Нагадаємо,  у Франківську частину будинків переключили від СТЕКу до ТКЕ.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!