Smart city: в Івано-Франківську навчають міста бути розумнішими

 • В Івано-Франківську протягом тижня відбуватиметься семінар на тему розумних міст.

  Про це на своїй офіційній сторінці написав міський голова Руслан Марцінків.

  Серед спікерів – знані фахівці галузі, зокрема експерти з Нідерландів, які брали участь в розробці Амстердам smart city. Семінар охопив кілька десятків учасників зі Сходу – міст Донецької та Луганської областей.

  Начальник відділу програмного забезпечення Івано-Франківської міської ради Андрій Чайківський розповів, що Івано-Франківськ є одним з лідерів в Україні у сфері впровадження концепції smart city.

  Зараз в нас діє 64 електронні сервіси. Більшість з них спрямовані на надання послуг та відстеження діяльності органів місцевого самоврядування. А загалом, сервіси охоплюють чимало галузей: екологію, охорону здоров’я, транспорт, освіту, культуру, енергозбереження, комунальне господарство, бізнес, туризм, безпеку“, – йдеться в повідомленні.

  Минулоріч всі сервіси синхронізували в єдину платформу smartcity.mvk.if.ua, аби скористатись ними було ще простіше.

 • «Нам головне, аби всі вони були доступні людям. Коли почали з’являтись перші додатки, мало хто розумів, як з ними дати раду. Тепер же електронні сервіси стали частиною нашого життя. Навіть електронний квиток, який збираємось впровадити у муніципальному транспорті, – теж частина smart city», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

  Читайте також: У Франківську проводять семінар для освітян ОТГ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!