У Франківську назвали лауреатів премії Дорошенка

 • В Івано-Франківську стали відомі лауреати премії імені Ярослава Дорошенка. Про це сьогодні, 31 жовтня, розповіли на виконавчому комітеті.

  Так, премію ім. Я.Дорошенка в номінації «За збірку сонетів» присвоїли Мойсієнку Анатолію Кириловичу за книгу сонетів «Синьоліт ліхтарів синьоирій». У номінації «За цикл сонетів» переміг Гриценко Віктор Васильович за цикл сонетів зі збірки «Останнє побачення».

  Також премію ім. Я.Дорошенка в номінації «За співаний сонет (сонет, покладений на музику)» присудили Терлецькій Галині Олексіївні за співаний сонет на слова Я.Дорошенка «Віконце» та Пастернаку Мирославу Михайловичу за співаний сонет на слова Я.Дорошенка «Веселка».

  Організують урочисте вручення дипломів лауреатам 5 листопада. Також їм дадуть грошові премій: Анатолію Мойсієнку – 16692 грн., Віктору Гриценку – 16692 грн., Галині Терлецькій – 8346 грн. та Мирославу Пастернаку – 8346 грн.

  Ця премія присуджується щорічно до 16 жовтня, дня народження Ярослава Дорошенка, і вручається на творчому вечорі, присвяченому вшануванню його пам’яті.

  Нагадаємо, У Франківську нагородили переможців конкурсу на кращий проєкт будинку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!