У Франківську не встигнуть встановити освітлення біля кожного садка та школи, як обіцяв мер

 • Таку обіцянку він дав 10 листопада 2017 року під час одного з телеефірів, нагадує «Слово і Діло».

  «Протягом наступного року повністю всі навчальні заклади отримають освітлення прибудинкових територій. Зараз із 60 закладів освітлені 18, а 6 – перебувають у процесі встановлення», – заявив він.

  Варто віддати належне міському голові Івано-Франківська за те, що він регулярно звітує перед містянами про виконану роботу й розповідає, що планує зробити в майбутньому. Під час чергового телеефіру на обласний ТРК 3 серпня 2018 року Марцінків розповів, як просуваються роботи зі встановлення зовнішнього освітлення біля міських навчальних закладів.

  «Я думаю, що наступний (2019-й – ред.) рік буде останнім роком, коли ми підсвітимо останній наш дитячий садок і школу, завершимо. А три роки тому жоден навчальний заклад не був освітлений», – сказав міський голова.

  Судячи з усього, плани мера змінилися, й тепер завершення всіх робіт зі встановлення зовнішнього освітлення перенесли на наступний рік. Однак раніше мер обіцяв повністю закрити це питання в 2018 році. Виходячи з того, що терміни виконання робіт змістились, обіцянка мера отримує статус «не виконано».

 • Згідно з моніторингом «Слова і Діла», Марцінків дав 231 обіцянку, з яких 66 виконав, а 29 – провалив.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську з’явиться новий дитсадок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!