У Франківську неповнолітньому продали алкоголь та пачку сигарет

Вчора, 14 серпня, робочій групі стало відомо про факт продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітній особі в Івано-Франківську.

Цього разу порушення законодавства у сфері реалізації алкогольних та тютюнових виробів зафіксовано у Торговому Центрі “Маневр”, що знаходиться за адресою: вул. Миру, 90. Касир, що здійснив продаж алкоголю і тютюну неповнолітньому не став заперечувати цього факту та визнав свою провину.

Як стало відомо згодом причиною таких ситуацій стає низький рівень поінформованості працівників закладів торгівлі про відповідальність за продаж алкоголю неповнолітнім, а також алгоритм дій, якщо особа, яка бажає придбати алкоголь чи тютюн викликає сумніви щодо повноліття.

Представники відділу ювенальної превенції склали протокол за статтею 156 (2) кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім.

З представниками закладу провели профілактичну бесіду на предмет недопущення аналогічних випадків у майбутньому та наголошено про відповідальність.

Нагадаємо, У Франківську затримали зловмисників, які пограбували двох неповнолітніх

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!