У Франківську незаконно перебувають двоє іноземців

 • Наприкінці цього тижня працівники міграційної служби Івано-Франківської області виявили двох іноземців, кожен з яких втратив підстави для законного перебування в Україні й у встановлений строк не покинув нашу країну.

  Не йдеться про те, начебто цьому завадив карантин“, – йдеться в повідомленні.

  Фактично нелегальним мігрантом 30-річний громадянин Турецької Республіки став майже два роки тому, коли після закінчення строку дії дозволу на застосування його праці в Україні чоловік у встановлений термін не виїхав з України.

  Зрештою, це доведеться таки зробити, оскільки після з’ясування всіх обставин вчинення правопорушення іноземця притягнули до адміністративної відповідальності ( штрафні санкції) і зобов’язали до певної дати покинути територію Україну.

  Аналогічне рішення про примусове повернення у країну походження прийняли й щодо 23-річного громадянина Республіки Камерун.

  У лютому цього року молодий чоловік завершив навчання в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, відтак підлягала анулюванню посвідка про тимчасове проживання іноземця в Україні. Утім, африканець у визначений час так і не прибув за отриманням диплому, зігнорував візитом й до міграційної служби.

  Учора, 18 червня, він побував в обидвох місцях. Тепер має на руках усе, що потрібно для повернення на африканський континент: диплом бакалавра і позначку у паспорті про зобов’язання упродовж 30-денного терміну виїхати за межі нашої країни.

  Читайте також: Уряд відкрив пункти пропуску в аеропортах і дозволив в’їзд іноземцям

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!