У Франківську обговорили перспективи розвитку нових освітніх програм

Сьогодні, 7 лютого, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу обговорили перспективи розвитку нових освітніх програм.

Круглий стіл був присвячений перспективам розвитку нових освітніх програм зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування» та ліцензування нових спеціальностей; перспективам розвитку системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті; створення умов для навчання студентів з інвалідністю та здобуття освіти зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

«Публічне управління та адміністрування» є міжгалузевою спеціальністю, що забезпечує підготовку фахівців, які володіють знаннями, потрібними для управління соціальними й економічними процесами на державному, регіональному та місцевому рівнях.

 «Якщо говорити простими словами то спеціальність «Публічне управління та адміністрування» підготовлює державних службовців. В час реформи в Україні нам потрібні хороші, нові, кваліфіковані, спеціалісти», – розповів директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України Андрій Шевцов.

Також Шевцов додав, що для осіб із інвалідністю є всі умови для роботи і такі люди мають багато переваг, найперше це можливість приділяти багато часу для навчання.

«Ми вважаємо, що нові кадри можуть будуватися тільки в таких провідних і знаних інститутах, як інститут державного правління. Мають готуватися кадри для всіх рівнів державного правління на рівні округа, області, на мікрорівні. Нам потрібні люди, які б могли мати інноваційне мислення та системне мислення»,- пояснює Шевцов.

Нагадаємо, Не як всі: в Івано-Франківську організували незвичний освітній табір

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!