У Франківську обговорили розвиток кінематографії в області

 • В Івано-Франківську представники Ради з питань кінематографії обговорили питання розвитку кінокомісій у регіонах як частини креативної економіки.

  З цього приводу вони зібралися сьогодні, 5 серпня, в Івано-Франківській ОДА, пише “Галицький кореспондент”.

  “Сьогодні ця зустріч на Прикарпатті. Це унікальний край, дуже багато наших земляків далеко за межами області є видатними. Коли питання кіноіндустрії обговорюються, то це велике звершення. Ми хочемо розвивати кіно, це важливо для регіону. Ми готові до активної і плідної співпраці”, — ділиться Світлана Онищук голова Івано-Франківської ОДА.

  Завтра голова державного Агенства України з питань кіно Марина Кудерчук завітає до Івано-Франківська й приєднається до обговорень.

  “Хочеться, щоб було більше заходів пов’язаних із кіно. Одним з таких є виїзди, як зараз у Франківську. Я вважаю що наші регіони слабо представлені, але є такі унікальні місця, що не треба бувати якісь локації — це все природнє. Тому потрібно формувати бюджет, щоб департаменти культури робили кінографічні заходи”, — наголошує Марина Кудерчук.

  Під час заходу члени Ради з питань кінематографії неодноразово звертали увагу на природні надбання Прикарпаття, які можуть слугувати красивими локаціями для зйомок.

 • “Оцінити культурний спадок у кіно неможливо. Але у виробництві кіно в регіоні є бізнесова складова. Будь-яка гривня, яку ви інвестуєте в кіно, вона виливається в більше. Ми дуже заохочуємо інтегрувати кінокомісію до вашого напряму роботи ОДА. На Прикарпатті є багато локацій, які можуть відповідати різним запитам кіно”, — говорить продюсер Олександр Недбаєв.

  Читайте також: на Прикарпатті планують підвищити привабливість Пнівського замку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!