У Франківську обіцяють завтра завершити ремонт Вовчинецької

  • Ремонт вулиці Вовчинецької в Івано-Франківську можливо вже завтра завершиться. Про те, що залишилося зовсім мало, розповів у соцмережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

    “Сьогодні на Вовчинецькій кипіла робота – укладали верхній шар асфальтобетонного покриття. Проте роботи припинилися через дощ, завтра планується завершення робіт – залишилося близько 40 метрів дороги та підняти 12 люків”, – йдеться у дописі.

    Нагадаємо, ще у травні 2017 року в Івано-Франківську для ремонту водогону перекрили вулицю Вовчинецьку. Як писав тоді начальник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак, роботи повинні були тривати 43 дні.

    Згодом, через три місяці після їхнього завершення, у мерії нарешті заговорили про ремонт самого дорожнього покриття. Так, міський голова Руслан Марцінків 26 вересня анонсував тендер на ці роботи, повідомивши, що якщо все буде гаразд, то ремонт розпочнеться вже з 20 жовтня.

    Сам ремонт стартував у листопаді – паралельно з дорогою взялись і за благоустрій навколишніх дворів та прибудинкових територій. Асфальтувати ж вулицю взялися 9 грудня – мова йшла про перший відрізок, від перехрестя з вулицею Сагайдачного до костьолу.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!