У Франківську обласна спілка журналістів провела вечір-реквієм за загиблими бійцями АТО

Вчора, 10 лютого, в приміщенні обласної універсальної наукової  бібліотеки провели вечір-реквієм «Горять свічки на серці України».

Захід був присвячений пам’яті загиблих під час боїв у зоні АТО та Революції Гідності. Організатором виступила Івано-Франківська обласна організація Національної спілки журналістів України (НСЖУ). Розпочав вечір військовий капелан «Залізняк» — отець Микола Мединський. Разом з присутніми він помолився за загиблих в зоні АТО і за добру долю України.

J7zRbE-VKZs

Керівник обласного відділу пошуково-видавничого агентства «Книга пам’яті України» Ганна Шекеряк презентувала книгу «Горять свічки на серці України». У ній зібрали історії життя загиблих під час воєнних дій на Донбасі.

“Парадокс війни у тому, що зовсім юний хлопець, 21 рік, який міг жити і бути щасливим, поклав своє життя за місто Щастя. Щоразу коли ми робимо такі книжки, ми хочемо, щоб у нас більше не було приводу робити книги пам’яті. Хочеться, щоб у державі запанував мир, а люди більше не гинули”, – розповіла Ганна Шекеряк.

Були серед гостей родичі загиблих , кожен з яких з великим болем розповідав історії з життя своїх дітей, внуків. Вечір супроводжував хор НСЖУ «Медіа-нота». Колектив виконав колядки та українські народні пісні. Вони кажуть, що попри свист куль все одно колядуватимуть, щоб зберігати українські традиції.

“Цей вечір зачепив за живе всіх, навіть байдужих. Дай Бог, аби в майбутньому ми не мали таких сумних приводів для зустрічі”, — говорить голова обласної організації  НСЖУ Вікторія Плахта.

Закінчився вечір пам’яті словами: «Христос Народився у яслах вертепу, Україна відроджується в наших очах».

Нагадаємо, що в Івано-Франківську презентували книжки “Прикарпатці в АТО” та “Схід / Захід”.

Вікторія Ковцун

tI-WOUahl5Y 0MBfs2TjgPk

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!