У Франківську обрали нового в. о. обласної дитячої клінічної лікарні

Сьогодні, 2 червня, відбувся онлайн-брифінг першої заступниці Івано-Франківської обласної державної адміністрації Марія Савка. 

За її словами департамент охорони здоров’я видав наказ про те, що від сьогодні, виконуючий обов’язки генерального директора Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні буде Володимир Семенюк, замість Радислава Котурбаша. 

Цей наказ виданий на підставі положення затвердженого рішенням обласної ради. 

Радислав Котурбаш працював на посаді генерального директора 30 років. Зараз Котурбаш працює на посаді заступника медичного директора з поліклінічної роботи та реабілітації. Рішення про призначення Семенюка Володимира прийнято для врегулювання ситуації конфліктних моментів, які є в колективі лікарні“, – каже Савка

Додає, що Володимира Семенюка бачать в нейтральній ситуації, а також впевнені, що він зможе справитися з тими викликами, які є сьогодні.  

До слова, 4 лютого, в Івано-Франківську відбулося засідання конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я ОДА щодо зайняття посади генерального директора КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня”.

Тоді до участі в конкурсі на цю посаду допустили п’ять кандидатів – Ларису Підвербецьку, Тараса Мельника, Ярослава Криштафовича, Ігоря Дмитренка та Олега Курташа.

Найбільше балів набрав Тарас Мельник. Наразі його не призначили на посаду генерального директора. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!