У Франківську обрали “Учня року”

  • Вчора, 20 травня, відбулося чергове засідання колегії департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради в режимі онлайн.

    Традиційно на травневому засіданні колегії визначається переможець конкурсу «Учень року». Ним став учень 10 класу Ліцею №11 Івано-Франківської міської ради Антон Перепелиця.

    Серед численних успіхів школяра – тричі переможець на ІV етапі Всеукраїнських олімпіад: у 2017-2018 навчальному році – ІІІ місце з астрономії, у 2018-2019 навчальному році – І місце з астрономії; ІІІ місце – з економіки. Був учасником ХХІV Міжнародної астрономічної олімпіади в складі учнівської збірної команди України в м. Пьятра Нямц (Румунія) 19-27 жовтня 2019 року, де здобув диплом ІІІ ступеня та бронзову медаль.

    У квітні 2020 року Антон став переможцем і здобув диплом І ступеня на Всеукраїнському (національному етапі) студентської олімпіади з астрономії та астрофізики), таким чином здобув право представляти Україну на міжнародній олімпіаді, яка має відбутися у вересні в Боготі (Колумбія).

  • До слова: В Івано-Франківську волонтерів нагородили сертифікатами та відзнаками

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!