У Франківську обиратимуть найкрасивішу новорічну ілюмінацію

 • У час новорічних та різдвяних свят багато мешканців та підприємців нашого міста прикрашають будівлі у яких живуть і працюють.

  Щоб створити чарівну та святкову атмосферу потрібно докласти чимало зусиль, тому для найактивніших та найкреативніших оголосили конкурс на краще оформлення вітрин, фасадів та прилеглих територій у місті Івано-Франківськ та у селах Івано-Франківської ОТГ та міської ради, пише “Комуналка”. 

  Конкурс «Найцікавіша новорічна ілюмінація» оголошено відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради «Про Івано-Франківську міську відзнаку в сфері благоустрою»

  Відповідно до умов конкурсу, визначать трьох переможців у номінаціях:

  1. Найцікавіша новорічна ілюмінація споруд комерційного призначення
  2. Найцікавіша новорічна ілюмінація приватного помешкання (квартира / будинок)
  3. Найцікавіша новорічна ілюмінація у селах Івано-Франківської ОТГ та міської ради

  Переможці конкурсу будуть нагороджені відзнакою в сфері благоустрою та грошовою премією у розмірі: I місце – 3000 грн, II місце – 2000 грн, III місце – 1000 грн для приватного помешкання та I місце – 5000 грн, II місце – 3000 грн, III місце – 1000 грн для споруд комерційного призначення.

  Відзнака надається на конкурсних засадах. Відбір переможців здійснюється на основі оцінок конкурсної комісії та онлайн-голосування мешканців міста у співвідношенні 50/50%

  Для участі в конкурсі необхідно:

  Заповнити заявку на участь у конкурсі на адресу голови конкурсної комісії (бланк заявки за наступним посиланням: Заявка);

  Зробити фото, на якому буде чітко видно новорічну ілюмінацію.

  Заявки та фото на участь у конкурсі слід подавати в Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради (вул. Незалежності, 7, ІV поверх, телефон: 53-22-12) або ж надсилати на електронну адресу Департаменту – dkgmvk@ukr.net  з поміткою «На конкурс».

  Календар конкурсу:

  Заявки приймаються до 19.01.2020 р.

  Оприлюднення та голосування: з 20 по 26 січня

  Підсумкове засідання конкурсної комісії: 27 січня

  Нагородження переможців: 29 січня

  До теми: На оновлення святкової ілюмінації Калуша з міської скарбниці виділили 130 тисяч

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!