У Франківську обирають кращий проєкт житлового будинку (фото)

 • У івано-Франківську розпочався конкурс на найкращий проєкт індивідуального житлового будинку.

  Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності міської ради проводить онлайн голосування в номінації «Приз глядацьких симпатій», що є відкритою складовою 2-го етапу конкурсу «Кращий ескіз намірів забудови індивідуального житлового будинку».

  Такий конкурс проводиться в Івано-Франківську вже вдруге. Участь в ньому беруть ескізи намірів забудови індивідуальних житлових будинків, на які видані будівельні паспорти забудови земельної ділянки протягом 2019 – 2020 років, та за згодою їх авторів – архітекторів.

  На першому етапі фахівці Управління відібрали дев’ять з більш як 200 проєктів. Відкрита частина конкурсу має за мету визначити переможця в одній з номінацій, а саме «Приз глядацьких симпатій», голосуванням на ФБ-сторінці нашого Управління.

  Всім учасникам мережі Facebook пропонується із переможців першого етапу, анонімних 9 варіантів, обрати лише один і проголосувати за нього, вказавши його № в коментарі до допису. У разі якщо кимсь буде проголосовано більш як за 1 варіант, то до уваги буде взято лише останній вибір. Голосування триватиме місяць і завершиться в четвер 18 червня цього року о 24-00“, – йдеться в повідомленні.

  Переможця буде нагороджено призом-статуеткою та поважною грамотою міського голови.

  До теми: У Калуші оголосили конкурс на вуличну торгівлю пивом, квасом, морозивом

         

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!