У Франківську оголосили переможців літературного конкурсу «З точки зору осені»

 • Традиційно в День української писемності та мови, 9 листопада, в Івано-Франківську оголосили переможців ювілейного ХХ Відкритого літературного конкурсу «З точки зору осені». Ними стали відомий журналіст, перекладач, автор текстів Володимир Гарматюк та прозаїк Леонід Гах.

  Переможцям представники ОДА, міської влади та партнери конкурсу вручили цінні призи (планшети), книги, подарунковий сертифікат відомої книгарні, запрошення на романтичну вечерю в ресторані та ін.

  На урочистий вечір, який проходив у ресторані «Черчілль», завітали минулорічні переможці конкурсу – Михайло Качанський, Тетяна П’янкова, Оксана Сподар, Іванна Стеф’юк та ін., а також письменники Світлана Бреславська, Олеся Дибовська, Василь Кузан, Оксана Кузів, Марія Микицей, Софія Сіренко, Юлія Судус, Богдан Томенчук та ін.

  img_0632

  Також гостями свята були відомі франківчани – професор мовознавства Микола Лесюк, начальник управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк, громадська діячка Романія Постолянюк, відомі журналістки Галина Добош та  Олена Нечвідова, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ігор Маслов, художник Володимир Мулик, фотограф Євген Мандрик, активістка Мар’яна Шевчук та ін.

 • Ведучими вечора були ініціатор, організатор і натхненник конкурсу, громадський діяч Віталій Перевізник, а також відома письменниця та координатор заходу Оля Деркачова.

  Під акомпанемент ансамблю «Аве Марія» гості свята вітали переможців та читали літературні твори про осінь і не тільки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!