У Франківську оголосили переможців програми “Міські Гранти”

Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську оголосили переможців зимової хвилі “Міських Ґрантів” платформи “Тепле Місто”.

Програма «Міські Ґранти» створена для активізації та посилення ініціатив, громадських організацій і середовищ, які ставлять за мету втілювати практичні проекти, що покращують якість життя в місті, та залучати громаду до активної участі в процесах розвитку Івано-Франківська.

На гранти подавалось 16 проектів, але шість з них перемогли. Серед переможців є проекти “Просвіта душі і серця”, “Мультимедійний лекторій в студентському просторі Paragraph”, ековиставка сучасного мистецтва “Експансія”, проект “15-35-65”, “Кубок Західної Ліги з гри Боча” та “Реставрація трьох старовинних вікон в Обласній Дитячій Бібліотеці”.

“Наш проект – мультимедійний лекторій для студентів у ПНУ. Зараз вже зібрано близько 120 тис гривень. Лекторій буде знаходиться у науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету. Наш студентський простір буде безкоштовним, тому зайти туди зможуть і жителі міста”, – пояснює Віктор Лесик, представник студентського простору “Paragraph”.

Також він каже, що студентам необідне місце, щоб відпочити і саме цей студентський простір надасть таку можливість. Організатори простору зізнаються, що ідею запозичили у київських студентів. “Такі простори мають робитися повсюди, адже студент має десь просіди пари, якщо у нього, наприклад, “вікно”, – додає Віктор Лесик.

Катерина, засновниця благодійної організації “Просвіта душі і серця” розповідає, що метою їхнього проекту є формування волонтерського колективу, які працюватимуть у медичних закладах.

“Ми будемо допомагати пацієнтам, медичному персоналу, які фізично не можуть виконати роботу, і всім людям, які будуть десь біля медичного закладу. Ми будемо надавати моральну і фізичну допомогу”, – розповідає Катерина.

Дівчина каже, що проводитимуться і семінари для людей, які хочуть навчитися чогось, але важливо, щоб вони приходи із справжнім бажанням вчитися.

“Це останній конкурс міських грантів на цей рік. Грантовий фонд складається із внесків біснес компаній. За час існування програми нам вдалось реалізувати 30 проектів. Найбільше ініціатив поступає від представників освіти і культури“, – розповідає Ярина Мельник, операціний менеджер платформи Тепле Місто.

Загальний бюджет зимової хвилі конкурсу склав 90 500 гривень.

Нагадаємо, “Тепле Місто” назвало переможців третьої хвилі конкурсу “Міські ґранти”

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!