У Франківську оголосили тендер на закупівлю тридцяти тролейбусів для “Електроавтотрансу”

 • В Івано-Франківську оголосили тендер на закупівлю 30-ти 12-метрових низькопідлогових тролейбусів для КП “Електроавтотранс” ІФ.

  Про це на своїй сторінці у соцмереі повідомив міський голова Руслан Марцінків:

  “Нарешті після низки довготривалих погоджувальних процедур оголосили тендер на закупівлю 30-ти 12-метрових низькопідлогових тролейбусів для КП “Електроавтотранс” ІФ. Нагадаю, що транспорт купуємо в межах договору з ЄБРР “Оновлення тролейбусного парку”, який підписали ще минулого року”.

  Електронні закупівлі оголошено за двома пакетами: 24 одиниці транспорту і 6 одиниць – відповідно до джерела фінансування (кредитні та грантові кошти). Розкриття тендеру відбудеться 6 квітня. Переможець зобов’язується доставити тролейбуси в Івано-Франківськ не пізніше, ніж через 9 місяців після сплати авансу.

  “Місто стало ще на крок ближче до реалізації амбітного задуму: сучасного та комфортного комунального транспорту, який зможе скласти повноцінну конкуренцію приватним перевізникам. Тролейбуси – це зручний, вигідний, соціально виправданий та екологічно чистий транспорт, якому відведене чи не головне місце у майбутньому нашого міста. Ми над цим працюємо”, – зазначає міський голова.

  Нагадаємо, у Франківську закуплять 40 великих автобусів та зроблять п’ять маршрутів комунальними.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!