У Франківську організували передріздвяний майстер-клас для дружин воїнів АТО/ООС

 • В Івано-Франківську 15 дружин воїнів АТО/ООС плели різдвяні віночки зі штучних квітів.

  Передріздвяний майстер-клас відбувся у межах проєкту соціально-економічної реінтеграції ветеранів та членів їх сімей за підтримки Міжнародної організації з міграції ООН та Європейського Союзу, розповіла “Суспільному” організаторка заходу Наталія Мельникова-Бенюк.

  У майстер-класі взяла участь одна жителька Богородчан, решта учасниць — мешканці Івано-Франківської громади. Деякі жінки на захід приїхали з дітьми.

  “Я не є професійним флористом, тяжко деколи скласти так, щоб воно потім красиво виглядало. Але я довірилася собі та своїй фантазії. Взагалі, я стараюся часто відвідувати майстер-класи, бо вважаю, що це є психологічний інструмент для розвантаження, зняття стресу, емоційної напруги. Я задоволена своїм віночком, чоловік теж в захваті і навіть не вірив, що це я зробила. Тепер цей віночок буде тішити нас під час Різдва на дверях у квартирі”, — розповіла учасниця заходу, керівниця ГО “Дружина воїна” Тетяна Фреїшин.

  За словами організаторки заходу Наталії Мельникової-Бенюк, заготовки вінків були з ротангу. На цей матеріал жінки нашаровували штучну хвою, квітки пуансетії, ягоди калини, зірки, сніжинки, новорічні кульки та стрічки.

  “Плели віночок фактично з одного матеріалу, але вийшло у всіх абсолютно по-різному. Тобто у кожного — своє внутрішнє бачення”, — каже Наталія Мельникова-Бенюк.

 • За словами майстрині, такі творчі зустрічі влаштовують для того, щоб згуртувати дружин воїнів АТО/ООС, аби вони разом навчилися долати спільні проблеми.

  “Зрозуміло, яка ситуація, — восьмий рік триває війна, мало що змінюється. Це — більше психологічна підтримка, тому що творчість – це позитив, переродження, духовно-еволюційний процес”, — каже Наталія Мельникова-Бенюк.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!