Сьогодні, 17 листопада, в Івано-Франіквську освятили храм.
Про це повідомляє міський голова Івано-Франіквська Руслан Марцінків.
Храм Всіх Святих Землі Української ПЦУ освятили на вулиці Івасюка.
Релігійна громада тут утворилася ще в 1995 році. Тоді богослужіння відправлялися у тимчасовій каплиці. Камінь під будівництво храму заклали у 2010. Та в силу різних обставин будівництво постійно відкладалося. І ось нарешті, спільними зусиллями, громада має свій храм.
“Дякую всім за спільну молитву. Особливо приємно було отримати орден Хреста Спасителя за заслуги перед Помісною Православною Церквою України“, – пише мер.
Читайте також: Прикарпатець, який обкрадав церкви, сидітиме за ґратами майже шість років
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/73109443_2665499436806455_3138109939197673472_o-1230x820.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75199969_2665499913473074_5194914548267614208_o-1230x867.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75534834_2665499000139832_6786254713743474688_o-1230x820.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/75534804_2665499580139774_481805217902362624_o-1230x820.jpg)