У Франківську пацієнти з хворобами щитоподібної залози можуть отримати ліки безкоштовно

 • Біля кабінету старшої медсестри ендокринологічного відділення обласної лікарні вже з самісінького ранку вишикувалася черга. Адже Леся Григорчук безкоштовно видає життєво необхідний для пацієнтів із захворюваннями щитовидки препарат “Еутирокс”.

  Від хворих просить лише документи, що підтверджують діагноз. Жінка зізнається, щойно на сайті лікарні оголосили про безкоштовну видачу препаратів і вказали її номер – телефон не замовкає. Не зачинаються і двері її кабінету, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на ТРК “Вежа”.

  Пенсіонерка Катерина Павлівна отриманій упаковці лікарського препарату тішиться, як дитина. Каже, тепер три місяці житиме спокійно. Бо коли почалася війна – залишилася без необхідних пігулок.

  Ці препарати – гуманітарна допомога з-за кордону. Тож всі пацієнти, які мають проблеми зі щитовидкою – і переселенці і містяни – можуть їх отримати безкоштовно.

  А от ліки для хворих на діабет майже розібрали. Тож залишки, каже старша сестра, в пріоритеті для внутрішньо переміщених осіб, які просто не мають змоги їх придбати.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!