У Франківську підозрюваному у вбивстві відмовили в домашньому арешті

Сьогодні, 9 жовтня, в Івано-Франківському апеляційному суді розглянули позов Дерещука, підозрюваного і вбивстві місцевого підприємця.

Нагадаємо, чоловік посеред білого дня розстріляв машину підприємця Ігора Гербіна, відомого у місті за прізвиськом Червонець. З місця події Михайло Дерещук втік, однак згодом його затримали, а тепер дружина і донька загиблого вимагають два мільйони гривень компенсації за матеріальні та моральні збитки.

Майже на кожному засіданні підозрюваний подавав клопотання, сперечався із учасниками засідання, просив допитати свідків.

Суд запропонував Дерещуку давати покази на засіданні завтра, 10 жовтня, але обвинувачений поки не готовий цього робити, сказав що даватиме покази пізніше.

Дерещука у залі засідань не було, він спілкувався із учасниками через відео зв‘язок.

Апеляцію розглядають судді Василів, Малєєв та Шкрібляк. З‘ясувалося, що один із суддів вже розглядав клопотання Дерещука 29 березня 2019 році.

Суд приступив до розгляду клопотання Дерещука про зміну запобіжного заходу. Він просить змінити запобіжний захід на домашній арешт через те, що хворіє, зокрема у нього цукровий діабет.

Апеляційний суд вирішив апеляційну скаргу Дерещука залишити без задоволення.

До теми: Правоохоронці знайшли прикарпатця, який побив суддю футбольного матчу

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!