У Франківську підприємство, яке не платило належним чином за землю відшкодує в бюджет міста 161 тис. грн

В Івано-Франківську ПП «Капітал», яке знаходиться за адресою вул. Дністровська, 26, кілька років не платило за землю. Так, за зверненням Податкової інспекції нещодавно обстежили приміщення, яке не оформило договір оренди землі.

Про це мовилося на засіданні комісії із визначення та відшкодування територіальній громаді Івано-Франківська збитків, заподіяних внаслідок використання земельних ділянок комунальної власності з порушенням законодавства.

Підприємець, який  придбав приміщення у жовтні 2013 року, користувався земельною ділянкою 19,64 га та сплачував лише 1%-й податок. Таким чином підприємство утворило борг на 161 тис. гривень.

За словами бухгалтера підприємства Тараса Сухарного на підприємстві не знали, що потрібно укласти договір про землекористування і сплачувати податок, тому покривали тільки той податок, що сплачували попередні власники приміщення.

“У вас є два варіанти: або ви сплатите борг тих 162 тисячі гривень, або ми залишимо вам 1 м2 біля приміщення, а землю навколо заберемо і понакладаємо вам кіосків. Думаю, перший варіант приємніший”, – зазначив голова комісії та перший заступник міського голови Зіновій Фітель.

Так, керівник управління земельного господарства Кирило Обладан зазначив, що підприємство має подати платіжки, які здійснювалися, щоб відмінусувати сплачене від загальної суми боргу.

imgsize

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!