В Івано-Франківську підвищать зарплату працівникам дошкільних закладів

Сьогодні, 20 січня, розпочалась позачергова сесія міської ради, де вирішили підвищити посадові оклади педагогічних працівників дошкільних закладів, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.

За словами начальника фінансового управління Вікторії Сусаніни, посадові оклади зростуть на 70%. Міський голова відзначив, що Івано-Франківськ – перше місто в Україні, яке приймає таке рішення.

«Я ініціював це рішення. Ми повністю підтримуємо цей проект рішення. Це додатково 80 мільйонів на рік. Хай би народні депутати там у Верховній Раді ще про це подумали, а не тільки про власні інтереси», – сказав він.

Втім, депутат Сергій Палійчук поцікавився, звідки їх братимуть. Вікторія Сусаніна пояснила, що ріст до 45% запланували при плануванні бюджету.

«Решту будемо вишукувати», – прокоментувала вона.

А депутат Стефан Магас згадав також і про вчителів художньої школи, яким, не підвищують посадові оклади. Мовляв, як вони себе почуватимуть і як пояснити їм, що в них буде мала зарплата. За словами Сусаніної, в них з вересня посадовий оклад буде 3200. А от мер прокоментував це дуже коротко: «Тому що грошей нема».

Володимир Олійник відзначив, що нарешті влада вирішила повернутися обличчям до народу, а не тільки бруківку кладе.

«Деякі члени виконкому мають змогу подорожувати екзотичними країнами, такими як Африка. Всі розуміють, про кого я говорю. А хтось ледве зводить кінці з кінцями», – сказав він, маючи на увазі Вадима Войтика.

«А Мерінов в Дубаях був», – дорікнув йому Руслан Марцінків.

«В мене був медовий місяць», – виправдався Віталій Мерінов.

Зрештою, міська рада вирішила: здійснити з 01 січня 2017 року підвищення посадових окладів педагогічних працівників дошкільних закладів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року N 974 «Про внесення змін у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. №1298».

Відтак департамент освіти та науки виконавчому комітету виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради (І. Смаль) внести відповідні зміни у штатні розписи згідно даного рішення.

Нагадаємо, На Прикарпатті погасили майже всі борги по зарплаті.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!