У Франківську планують створити в центральній частині міста Палац спорту для молоді

 • В Івано-Франківську відбулося засідання тимчасової комісії щодо незаконної забудови навколо міського озера.

  На засіданні присутні лише троє членів з шести, тому рішення приймати не будуть, наразі лише обговорять питання.

  Віталій Мерінов сказав, що ситуація з забудовою є неприпустимою, бо забудовуються зелені зони.

   Присутні зазначили, що забудівник Констянтин Бородайко відмовляється розробляти детальний план території, 4 га землі з боку вулиці Гурика. І він не єдиний. Згоду від забудівників отримати і далі складно.

   Артур Прокіпчук, начальник відділу генерального плану міста, розповів, що для того, щоб розробити детальний план  території, потрібна згода усіх користувачів, отримати її наразі немає можливості.

   Також на засіданні обговорили питання створення Палацу Спорту для молоді в центральній частині міста.

  З боку вулиці Південний Бульвар є 4 га землі, які знаходяться в оренді до 17 лютого 2017 року.  У членів комісії є ідея повернути цю землю владі або  закріпити її за громадою міста.

 • Всі ці дії задля того, щоб врятувати озеро, і всі компенсації, отримані в ході вирішення ситуації з забудівниками витратили на міське озеро.

  Наразі основне бажання членів тимчасової комісії: врятувати 4 га землі і закрити котлован на Мазепи, 144.

  “Не можна всі пайові внески віддавати на озеро. Наразі по цій території сплачено 11 млн грн пайових внесків і інфраструктура не розвивається”, – сказала Наталя Сербин.

  Нагадаємо, Орендарі ділянок Костянтин Бородайко та Ріяфет Гасимов сподіваються досягти компромісу з громадою і забудувати частину території. Громада категорично проти компромісів і хоче у зеленій зоні бачити парк.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!