У Франківську планують встановити термінали для екстреного виклику поліції

 • З метою подальшого зміцнення законності та правопорядку в місті міська рада розгляне комплексну програму профілактики злочинності в місті до 2024 року.

  Про це йдеться на сторінці Івано-Франківської міської ради. 

  Проєкт передбачає організовувати та проводити зустрічі, пресконференції для журналістів, надавати їм необхідну допомогу у висвітленні роботи правоохоронних органів.

  Також, регулярно вивчати громадську думку мешканців міста щодо роботи поліції з боротьби зі злочинністю, ступеня довіри населення до їх діяльності у цій сфері.

  Планують придбати й встановити у місцях відпочинку, на малоосвітлених вулицях та об’єктах комунальної власності міста терміналів екстреного виклику поліції.

  Хочуть проводити оперативно-розшукові заходи, спрямовані на виявлення злочинних груп, окремих осіб, причетних до вчинення злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми. Організовувати зустрічі школярів та студентів вищих навчальних закладів із представниками Національної поліції, служби у справах дітей, закладів охорони здоров’я.

  Івано-Франківськ увійшов у п’ятірку найбезпечніших обласних центрів України. Такі дані оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень.

  Експерт з макроекономічної політики інституту Крістіна Аврамченко, повідомила, що на рейтинг впливає кількість правопорушень та думка жителів щодо рівня власної безпеки у їхньому місті.

  Варто зазначити, що завдяки минулорічному дослідженню правоохоронним органам вдалося майже наполовину знизити кількість кримінальних правопорушень у місті.

  До теми : На Прикарпатті за минулу добу зареєстрували 24 аварії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!