У Франківську поетеси розповіли про кохання заходу та сходу

 • Сьогодні, 8 листопада, перед франківськими студентами виступили дві молоді поетеси – Ліна Петляк з Івано-Франківська та Марія Цимбал з Краматорська.

  Тематикою вечора, котрий відбувся на педфаку ПНУ, було кохання на заході та на сході України, тож лунала винятково інтимна лірика.

  “Я навчаюсь на третьому курсі стоматологічного факультету ІФНМУ, а також пишу вірші. Це місто дарує мені своєрідне натхнення, дарує можливість змінити цей світ, і саме ці зміни я намагаюсь передати через поезію. Моїми музами є кожен із вас – посмішки, емоції, все це окрилює. А почуття можуть змінити світ”, – сказала Ліна Петляк.

  Марія Цимбал, крім читання віршів, розповіла свою власну драматичну історію кохання та додала, що дівчата з заходу і сходу можуть кохати надзвичайно різно і в той же час однаково.

  “Я з Краматорська, що на Донеччині, а наразі навчаюсь на педагогічному факультеті ПНУ. Приїхала я до Франківська два роки тому, коли війна прийшла у мій дім. Знаєте, кожна історія кохання – це поезія, котра виливається рядками. Моя ж особиста історія тягнеться з 2014 року. Вона розпочалась там, на сепаратистському “майдані”, коли ми бігли через барикади, через коктейлі Молотова, через весь цей жах”, – поділилась особистими спогадами Марія Цимбал.

 • Читайте також: Поезія з окопів: Боєць АТО Олександр Гошилик презентував збірку віршів

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!