У Франківську показали найкращі фотороботи на тему «Благодійність крізь призму об’єктиву»

В універсальній обласній бібліотеці ім. Івана Франка відкрилась фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива». Цьогоріч благодійний фонд “Ти-Ангел” виборов можливість експонувати пересувну фотовиставку саме в Івано-Франківську.

Фотовиставка “Благодійність крізь призму об’єктива” – це найкращі 40 фотографій, обрані з понад 680 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на VІ Всеукраїнський фотоконкурс, що здійснюється за ініціативи Українського форуму благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. На світлинах зафіксовані теми допомоги постраждалим від воєнного конфлікту на сході України, дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, безпритульним, людям з особливими потребами, внутрішньо переміщеним особам, а також моменти позитивних емоцій, пов’язаних з благодійністю.

Фотовиставка в Івано-Франківську експонуватиметься до 11 липня 2016 року.

Юлія Цибуляк волонтер благодійного фонду “Ти – ангел” розповіла, що на виставці є дві фотороботи дівчаток із Залучанського інтернату, що на Прикарпатті.

Конкурс проходив з вересня по листопад 2015 року. Вперше фотовиставка відкрилася у Києві та з квітня почала мандрувати містами України. “Мета цієї виставки – це залучати якомога більше людей до благодійності. Можливо виставка розіб’є кригу на серці людей, які її відвідають, і вони активніше допомагатимуть іншим”, – наголосила волонтер.

Нагадаємо, що у Франківську відкрилась фотовиставка “НЕ ТА АТО” – війна жіночими очима.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!