У Франківську покажуть благодійний проєкт на підтримку полонених моряків

 • В Івано-Франківську тиждень експонуватимуть благодійний проєкт з підтримки українських моряків.

  10 червня о 17.30 в мистецькому підземному переході «Вагабундо» (вул. Пилипа Орлика, 7) відбудеться урочисте відкриття благодійної виставки «Повернення доДому». Івано-Франківськ став восьмим містом мешканці якого можуть долучитися до підтримки полонених Росією українських моряків.

  За словами організаторів, митці з різних куточків України писали картини на подарунок і на підтримку нашим хлопцям, що зараз є військовополоненими у Росії. За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», намальована у перші дні полону наших моряків. Художники відтворили 24 «копії», але в своєму стилі і зі своїми емоціями. Самі картини будуть подаровані нашим героям після їхнього звільнення.

  В рамках проекту відбуватиметься ще й благодійний ярмарок на якій ви зможете придбати картини, ювелірні, шкіряні та керамічні вироби та інші вироби мистецтва. Всі кошти передадуть батькам полонених

  Відкриватимуть “Повернення доДому” Євгенія та Дмитро Ейдери, батьки наймолодшого полоненого Андрія Ейдера. Дмитро Ейдер презентує і благодійний проект:  Народна нагорода “Нескорений духом”

  “Зброярі України вирішили зробити 24 Кортики нагородні для Військовополонених моряків. Вони абсолютно заслуговують на відзнаку. Роботу робимо безкоштовно, зараз збираємо кошти на  оплату матеріалів. Деталі руків’я і прибори на ножнах, будуть відливатись з бронзи. Колір буде однаковий. Гравіювання на лезі з одної сторони “Нескорений Духом” з іншої Ім’я і прізвище військового моряка. Геральдику розробляють під них спеціально. Кортики будуть вручені офіційно після звільнення хлопців з полону”, – розповідає Дмитро.

  Читайте також: Тюрма – не перешкода: поранений біля Керчі моряк зателефонував коханій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!