В Івано-Франківську покажуть музичну феєрію “Легенди Святого Різдва”

 • Сьогодні, 5 січня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція з нагоди презентації музичної феєрії “Легенда святого Різдва. Пісок часу”.

  Як зазначається, надзавданням проекту “Легенда Святого Різдва” є адаптація старовинних традицій Різдва для сприйняття сучасною аудиторією, зберігши при цьому їхній сенс та амосферу, адже саме це свято – одне з найулюбленіших для людей, яке має велику кількість усталених традицій.

  Директор драмтеатру Ростислав Держипільський каже, що йому подобається, коли створюються от такі свої нові традиції.

  “От і це традиційно, тобто втретє у нас пройде така музична феєрія”, – наголошує Держипільський. Зокрема, він каже, що завдання митців – охороняти такі нові ідеї і традиції. Він зазначає, що не дивно, що такий проект отримав любов глядачів.

  Організатори розповідають, що, працюючи над сценографією, освітленням та звуком, вони ставлять перед собою завдання сворити яскраве видовище, шоу, одночасно не гублячи основної мети – надати глядачу відчути справжній дух свята, таким, яким його можна відчути у селі.

  Галина Баранкевич, заслужена артистка України та засновник проекту, посянює, що це буде абсолютно новий сценарій свята та новий підхід.

  “Пісок для нас виступає як швидкоплинний час, а по-друге, це, звичайно ж, анімація. На концерті також будуть моменти суму, щастя, спомину”, – пояснює Баранкевич.

  Наповнення концерту – це колядки, церковні ірмоси, українські естрадні та народні пісні.

  Окрім того, цьогоріч артистка Олеся Пасічняк та її сестра створили нову колядку, яка стала гімном проекту.

  На глядачів чекає безліч сюрпризів під час перегляду феєрії: пісочна анімація від Центру анімаційних мистецтв Оксани Мергут, півфіналістки відомих вокальних шоу “Х-фактор” та “Голос. Діти” та інші колядки від новоствореного хору театру та прекрасні легенди про милосердя і прощення.

  Читайте також: В Івано-Франківську школярам показали “Колядку для янголів”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!