Для забезпечення публічного порядку: у Франківську поліція патрулює біля храмів (фото)

 • Для забезпечення публічного порядку та з метою дотриманням громадянами карантинних обмежень поліцейські несуть службу в посиленому режимі під час богослужінь в Івано-Франківську та в області.

  У вихідні дні, 11 та 12 квітня, правоохоронці посилюють патрулювання поблизу храмів. До цього залучили близько 600 правоохоронців, 134 військовослужбовців Національної гвардії та 12 військовослужбовців військових частин і підрозділів, що дислокуються у Івано-Франківському гарнізоні, повідомляє пресслужба ГУ НП в Івано-Франківській області.

  Керівництво поліції Прикарпаття зустрічалося з представниками різних релігійних конфесій для пошуку оптимального підходу до Великодня. Тому досягли домовленості: церкви працюють, богослужіння проводять, кількість присутніх не може бути більше ніж 10 людей, а саме: священник, прислужник, дяк і особи, які технічно обслуговують Богослужіння та забезпечують онлайн-трансляцію.

  Обов’язкова умова – всі мають бути в засобах індивідуального захисту. Для парафіян трансляція відбуватиметься у режимі онлайн.

  Правоохоронці забезпечуватимуть правопорядок біля храмів, а самі священники контролюватимуть кількість парафіянин всередині.

  Поліцейські розраховують на свідомість громадян та сподіваються, що святкування Великодня в умовах карантину відбудеться у взаєморозумінні та повазі один до одного.

  До теми: У Франківську розповіли, як місто святкуватиме Великдень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!