У Франківську помер учасник АТО

Днями раптово не стало бійця АТО родом з Івано-Франківщини Сварчевського Олександра (позивний – «Кузнєчік»).

Про смерть чоловіка повідомили на сторінці громадської організації «Об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви».

Сашко з березня 2015 по квітень 2016 захищав нашу Батьківщину в зоні “АТО” на сході України, в складі 26 Бердичівської артилерійної бригади. Був відзначений трьома бойовими нагородами за мужність та відвагу.

Голова ГО “Галицькі леви” Роман Дорожівський розповів, що чоловік воював разом із “левами”, проживав у столиці, але останні кілька місяців знаходився в Івано-Франківську.

Він зазначає, що у хлопця були депресивні стани, останнім часом він не виходив із бійцями на зв`язок. Непритомного атовця у квартирі знайшла бабуся, 8 травня його госпіталізували, наступного дня виписали із лікарні, в той же день його не стало. Причиною смерті стала внутрішня кровотеча та цироз печінки.

“Людина була у депресії. Ми не знали, що із ним. З нами зв’язалася його мама. Ми мали домовитися про зустріч, була можливість допомогти бійцеві із лікуванням. Дуже шкода, це була чудова людина, у нього залишилося двоє дітей”, – каже чоловік.

Похованням бійця займаються учасники АТО, адже його мама проживає за кордоном. Його тіло відправлять на кремацію до Києва, там відбудуться всі почесті та почесний караул. Прах чекатиме в Івано-Франківську, поки мама зможе потрапити до України. Тоді його повернуть землі. 

Нагадаємо, на початку травня помер демобілізований учасник бойових дій, прапорщик Леонтьєв Сергій

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!