Відійшов у вічність заслужений журналіст України, член Національної спілки журналістів України з 1984 року Андріяшко Роман Олексійович.
Роман Андріяшко народився 24 липня 1948 року в с. Рунгурах на Коломийщині. Закінчив факультет журналістики Львівського державного університету імені Івана Франка. Перш, аніж вступити до вишу, працював на заводі «Коломиясільмаш».
Після закінчення університету він був скерований на роботу в Івано-Франківську обласну державну телерадіокомпанію. Працював редактором, відповідальним випусковим, старшим редактором, а з 1990-го до 2008 року – генеральним директором.
За 50 років діяльності організації він став першим керівником – уродженцем Івано-Франківської області. Першим очолив колектив, в якому починав рядовим кореспондентом. Першим у системі Держтелерадіо ввів інститут ведучих програм замість всуціль дикторського прочитання передач. Вперше в Україні було впроваджено комп’ютерну технологію запису і монтажу передач.
Роман Олексійович нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, Подякою Кабінету Міністрів України, відзнакою Держтелерадіо України “За заслуги в розвитку інформаційної сфери”, Золотою медаллю української журналістики. Вродовж багатьох років обирався членом правління і секретаріату Івано-Франківської обласної спілки журналістів.
“Роман Андріяшко був талановитою людиною, добрим наставником для молодих колег, надійним другом. Він назавжди запам’ятається cвоєю невичерпною життєвою енергією, відданістю обраній справі. Романа Олексійовича добре знали й шанували і в Івано-Франківську, і в усіх прикарпатських містечках та селах”, – згадують в дописі.
«Я не знаю, чи малярство для мене є професією чи натхненням, але переконаний, що це суть мого життя. Якби в мене забрали фарби, пензлі, полотна і можливість писати, то це було б рівнозначно смерті», – сказав в одному із інтерв’ю Володимир Сандюк. А оскільки життя дається людині одне, то його варто жити так, як відчуваєш,
Коли чоловік йде захищати країну, його дружина автоматично потрапляє під пильну увагу суспільства. Вона “повинна” бути сильною, стійкою, підтримувати свого коханого та ще, разом з цим, залишатися завжди зразковою мамою, господинею, волонтеркою. Хто придумав образ “правильної” дружини військовослужбовця та чи існує він насправді? І чи повинна я відповідати чиїмось очікуванням та картинкам з інтернету? Я
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного