Церемонія прощання з Народним артистом України з Прикарпаття Петром Князевичем відбудеться 25 листопада о 10:00 у внутрішньому дворику франківської філармонії (вхід у ковану браму).
Про це у соцмережі повідомила Люся Кіндрат.
“Зважаючи на трагічну ситуацію та з метою збереження Вашого здоров’я і непоширення страшного вірусу, просимо Вас дотримуватись безпечної дистанції або ж завтра о 10-12 годинах згадати його світлу душу в своїх молитвах”, – пише вона.
Нагадаємо, відомий артист пішов з життя 23 листопада.
“Петро Князевич був головним диригентом Гуцульського ансамблю пісні і танцю, народним артистом України та просто надзвичайно талановитою людиною”, – сказав Руслан Марцінків.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2020/11/127471825_3322639634500897_5236155198306530487_n.jpg)