У Франківську працюватимуть ветеринарні клініки та магазини з насінням для посіву

Сьогодні, 25 березня, в Івано-Франківську відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Міський голова Руслан Марцінків розповів, що під час наради з президентом України було визначено, що комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій – це найбільший орган на цей час. Працюватиме вона цілодобово, а відповідальним секретарем назначили Олександра Левицького. 

Під час засідання Руслан Марцінків радив керівникам-підприємцям встановити роботу працівників позмінно. Всі працівники магазинів мають бути у масках та латексних рукавицях, а поверх них – одноразові поліетиленові. Між ними також повинна бути певна дистанція. Всі продукти повинні бути обгорнуті у плівку. Також повинен бути журнал обліку, де продавці та персонал зазначатимуть стан свого здоров’я. Крім того, кожному клієнту проводитимуть скринінг температури. Якщо вона буде підвищена, то людині рекомендуватимуть самоізоляцію. Також у місті дозволили працювати ветеринарним клінікам, магазинам з кормом для тварин, а також магазинам з насінням для посіву. 

“Всі торгові центри міста мають мати в своєму асортименті маски, раз хочуть працювати. Вони всі звільнені за плату за землю. Вони не втрачають великі доходи, а ми так. Хай компенсують. Їм влада пішла назустріч, то хай вони виконують умови. Совість треба мати!” – наголосив мер. 

Нагадаємо, на Прикарпатті виявили 30 порушень карантину. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!