У Франківську представники нових власників ринку прокоментували останні події

Нові власники центрального франківського ринку розповіли про останні події.

Нагадаємо, що 24 жовтня адміністрація центрального ринку Івано-Франківська дізналася про те, що у ринку є новий власник. Тепер ТОВ «Торговий Сервіс» за даними Мін’юсту, має прописку в місті Дніпро.

Новою власницею ринку стала – Тамара Казанцева, вона зареєстрована у підконтрольній бойовикам Андріївці Волноваського району Донецької області. Керівник – Олександр Туяхов.

Сьогодні юрист ТОВ “Торговий Сервіс”, який ним став 25 жовтня 2019 року, Юрій Бобик розказав, що відбулося підписання договору купівлі-продажу. Це, як стверджує чоловік, відбулося у межах чинного законодавства.

Підписували його уповноважені сторони. Він перевірявся відповідними реєстраторами. Підписував новий власник і колишній: Казанцева та Ігор Халаменда, як мені відомо“, – сказав він.

Також Бобик зазначив, що чи законно все відбулося, чи ні може визначити тільки суд. Рейдерського захоплення, про яке заявляли у Халаменди, представник нових керівників спростовує.

“Запитайте у підприємців, які торгують тут. Було воно чи ні“, – наголосив Юрій.

За його словами, продали не ринок і не будівлі, а корпоративні права “Торгового сервісу”.

Що стосується змін, то дирекція обіцяє провести реформування. Є відповідне розпорядження директора про зменшення плати. Як каже Юрій, підприємці платять на 25% менше.

Потрібно це все змінювати. Ремонтні роботи будуть проводитися. Але жодних перешкод діяльності підприємців не має бути“, – каже юрист.

За його словами, керівництво хоче зробити ребрендинг ринку і вивести його на новий рівень.

Директор тут сидів два дні і приймав скарги і звернення від підприємців. Часто скаржилися на велику орендну плату. Всі питання будуть опрацьовуватись. Але не можна говорити про якусь кардинальну діяльність, бо підприємство працює з новим директором тільки два дні“, – наголошує чоловік.

Чому у старих власників є претензії Юрій не розуміє. Проте показати договір журналістам він відмовився.

Заступник директор ТОВ “Торговий сервіс” Антон Довгий пояснив, що самого директора зараз немає, але він уповноважений говорити за нього. 27 жовтня Антон приступив до роботи. На роботу його прийняв новий директор Олександр Туяхов. Колись чоловік вже працював на ринку.

Довгий обіцяє, що на ринку буде змінюватися все на краще, зокрема благоустрій. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!