У Франківську презентували «Ієрархію національних пріоритетів»

Сьогодні,16 березня, у Франківську відбулася презентація книг “Ієрархія національних пріоритетів” Віктора Рога та “Воєнна доктрина українських націоналістів” Михайла Колодзінського.

Автор Віктор Рог є головним редактором газети “Шлях Перемоги”, яку заснував Степан Бандера. У книзі він розмірковує над двома питаннями: захистом української землі від окупантів та вихованням нації.

Збірка містить близько 100 інтерв’ю автора, спогадів та статей. Матеріали він збирав аж з 1991 року, а над самою книгою працював півроку.  Це його перше велике видання.

«В травні до мене підійшов журналіст, який запропонував зібрати всі мої видання та роботи в одну збірку. Зараз ця книга є актуальною, як серед молоді так і серед старшого покоління, люди почали більше читати націоналістичні книги, тексти»,- розповідає Рог.

Міський голова Руслан Марцінків зауважив, що надзвичайно важливо усвідомлювати, що наша націоналістична сила в єдності.

Окрім цього, творець розповідає про часи проголошення Незалежності України, тоді він саме почав писати матеріали, в яких вказував на майбутню війну з Росією та їх жагу крові. Навколо всі сміялись з його робіт і казали, що 20-річний студент не знає про що пише.

Також була представлена оновлена книга  видатного члена ОУН, начальника Генерального штабу Карпатська Січ Михайла Колодзінського, яка була створена у 30-х рр. ХХ ст. “Воєнна доктрина” і майже невідома.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!