У Франківську презентували колективну монографію про реалізацію принципу сталого розвитку в екологічних правовідносинах

 • У навчально-науковому Юридичному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулась презентація колективної монографії «Реалізація принципу сталого розвитку в екологічних правовідносинах: законодавство та правозастосовна практика в Україні».

  Над монографією працювали кафедри трудового, екологічного та аграрного права, підготовленої в рамках реалізації міжнародного проєкту в співпраці з Академією екологічного права Міжнародного союзу охорони природи.

  Міжнародний союз охорони природи заснований у 1948 році урядами держав і неурядовими організаціями й на сьогодні є найстарішою та найбільш глобальною екологічною організацією, яка має на меті збереження природних ресурсів.

  Під час презентації також зазначили, що Академія екологічного права МСОП створена в 2003 році задля розвитку освіти та науки в сфері екологічного права на рівні університетів.

  Результатом співпраці у 2022 році стало опублікування колективної монографії викладачами кафедри трудового, екологічного та аграрного права, присвяченої питанням сталого розвитку в Україні.

  «Дуже важливо, що ця праця вийшла англійською мовою. Це збільшує коло осіб, які можуть ознайомитись з даною монографією. Чи багато таких робіт видано в Україні? На жаль, ні. Ця праця – унікальна, тож вітаю з виданням», – сказала рецензентка праці Наталія Малишева, українська правознавиця, докторка юридичних наук, професорка, академік Національної академії доктор юридичних наук (1996), професор (2001), академік Національної академії правових наук України.

  Під час виступу професорка також наголосила на тому, що Верховна Рада України нещодавно прийняла рішення про заборону використання російськомовних джерел, освітніх програм мовою агресора, а також ті, що створені на території РФ.

  «Я дуже детально вивчала цю працю і зазначу, що акцентування на проблематиці питання в екологічному праві важливо, а також те, що це питання має пройти через інші галузі права, зокрема – аграрне», – підсумувала виступ Малишева.

  До теми: Розповідь власниці бізнесу Пінап про кар’єрний ріст та розвиток компанії

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!