У Франківську презентували комедійну драму про Прикарпаття а-ля Кустуріца

 • Сьогодні, 26 лютого, в івано-франківському кінотеатрі «Люм’єр» відбувся допрем’єрний показ комедійної драми Івана Кравчишина «Політ золотої мушки» (робоча назва “Хроніки”) за мотивами оповідань «Бурачковицькі хроніки» львівського письменника Богдана Волошина.

  На прес-конференції, присвяченій зйомкам, режисер розповів, що ідея відзняти фільм з’явилася в нього ще на початку 1990-х років, відтак Іван Кравчишин отримав дозвіл автора оповідань на екранізацію і згодом написав сценарій. Сам знімальний процес був затяжний, однак веселий. «Політ золотої мушки» знімали в селах Верховинщини – в Ільцях, Ходаку, Верховині, Криворівні, Кривопіллі та ін.

  12784584_1143224265717796_68275426_n

  Більше про зйомки фільму читайте у інтерв’ю Івана Кравчишина «Галицькому кореспонденту» «Я на Кустуріцу не ображаюся…»

  Маленька дівчина з чоловічим ім’ям Микола розказує три однакові історії про бика, зосереджуючись на трьох умовних періодах життя селян: перша  — «Гранда» про галицький футбол (народження), друга — «Полонез Швідерського» про галицьке весілля, третя — «Тестамент» про галицький заповіт (смерть). Всі три історії пов’язані між собою героями, хоча мають різні сюжетні лінії.

  У головних ролях – Софія Кравчишин, Сергій Великий, Олег Цьона, Володимир Процюк, Тарас Бобеляк, Богдан Юсипчук, Наталя Олексів, Анна Назаревич.

  Також у фільмі знімалися актори івано-франківського обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка Любов Ніколаєнко, Володимир Пантелюк, Станіслав Білий, Віктор Вітушинський та інші. У окремих кадрах, відзнятих у криворівнянській церкві, присутній отець Іван Рибарук.

  Незабаром «Політ золотої мушки» можна буде переглянути у всеукраїнському широкому прокаті.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!