У Франківську презентували проект для захисту внутрішньо-переселеної молоді з інвалідністю

 • Сьогодні, 25 квітня, відбулось відкриття Національної школи для молоді з інвалідністю в рамках програми захисту внутрішньо-переселених осіб з інвалідністю.

  На прес-конференції, були присутні Микола Макар, з громадської організації “Слід”, Катерина Тяглова – програмний координатор “Фундації прав людини” та директор “Фундації прав людини” Євгеній Фомін.

  За словами Фоміна, того року було проведено безпрецедентне дослідження у чотирьох областях України: Луганська, Донецька, Запорізька та Харківська. Фундація  прав людини проаналізувала рівень правового захисту людей з інвалідністю.

  “Ми, навіть, не думали, що все настільки погано”, – зазначив директор фундації Євгеній Фомін.

  Він сказав, що аж 44% опитаних ніколи не користувалися ніякою допомогою. У дослідженні брали участь різні верстви людей з інвалідністю, яким довелося переїхати з домівок у нове місце.

  Фомін розповів, що у рамках цієї програми, вони хочуть об’єднати активну молодь, яка хоче на новому місці щось робити. Зокрема, він додав, що проблеми та інтереси інвалідів не можуть бути уособленими, а повинні йти в потоці проблематики того регіону, де вони є, на рівні з іншими.

  Наразі, “Фундація прав людини” працює в 13 областях України. Цей проект “Національна школа для молоді з інвалідністю” триває вже дві місяці, з шести запланованих.

 • Саме зараз відбувається тренінг, на якому молодих франківців з інвалідністю навчають, як правильно представляти свої інтереси в органах державної влади та державних структурах, так щоб їх почули.

  Нагадаємо, що мер Франківська обурений поганою доступністю міста для інвалідів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!