У Франківську презентували проект “Urban Space Radio”

 • 8 вересня в Івано-Франківську презентували новий проект платформи «Тепле Місто» – «Urban Space Radio».

  «Urban Space Radio» – це медіа для людей, які цікавляться урбаністикою, прагнуть дізнаватися більше про розвиток міст в Україні та світі. Мета створення «Urban Space Radio» – підвищити рівень залученості громадськості до процесів розвитку наших міст.

  Під час презентації керівник платформи «Тепле Місто» Юрій Филюк і керівник проекту «Urban Space Radio» Тарас Малий розповіли про актуальність та унікальність нового медіа, зокрема, про початок кампанії на спільнокошті «Велика Ідея» для збору коштів на звукоізоляційну скляну студію, а також про бажання перемогти у конкурсі інноваційних медіа-проектів та грант від міжнародного фонду “Freedom House”, який проводить дослідження для підтримки демократії, політичних свобод і прав людини.

  Присутнім представили перші ескізи радіостудії, терміни реалізації проекту та запуск радіо.

  «Ми весь час працюємо над тим, щоб студія “Urban Space Radio” запрацювала якнайшвидше. Знайшли програмного директора. Завдяки виграному конкурсу інноваційних медіа-проектів від “Freedom House”, грант якого покриває 80% бюджету, почали закуповувати технічне обладнання для радіостудії. Переходимо на новий етап, а саме – запуск кампанії на спільнокошті “Велика ідея”. Для побудови скляного боксу – радіостудії, яка буде розташована у громадському ресторані “Urban Space 100”, нам необхідно зібрати ще 150 тисяч гривень (20% бюджету). Дуже розраховуємо на вашу допомогу та підтримку», – розповіли про свої плани автори проекту.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!