У Франківську презентували «Теоретико-методологічні основи державного будівництва»

 • Сьогодні, 4 грудня, в Івано-Франківську відбулася презентація монографії «Теоретико-методологічні основи державного будівництва».

  Авторами монографії стали Тетяна Бутирська, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри публічного управління та адміністрування ІФНТУНГ та Дмитро Дзвінчук, директор  інституту гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ.

  Презентована монографія, за словами авторів, розкриває універсальне розуміння основного закону розвитку держави через фундаментальну філософську категорію блага.

  Також науковці розробили систему факторів, від яких залежить досягнення блага в державі. До неї належать ключові філософські категорії моралі, етики, цілісності, а також результати впровадження низки методологічних підходів.

  «Книжка написана як результат багаторічних міркувань про причини неуспіху України впродовж багатьох років незалежності. Тобто, чому одні країни є успішними, а інші мають певні причини не розвиватися?Очевидно, якщо це розглядати тільки з точки зору окремих складових державного будівництва, то ми не дійдемо істини. Істина полягає у тому, щоб знайти цілісне бачення, цілісну картину тих складових, які важливі у першу чергу», – пояснює Дмитро Дзвінчук.

  Співавтор каже, що держава існує і твориться для того, щоб приносити якомога більше благ для її громадян, але як може держава це все дати людям, якщо вони не готові.

  «Громадяни повинні бути готові творити саму державу і мати ідею та спільні цілі. Це ми назвали соціальною зв’язаністю», – пояснює  Дмитро Дзвінчук.

  Читайте також: У Франківську презентували книжку про відомого бургомістра Станіславова

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!