У Франківську презентували туристичний потенціал країн Карпатського регіону

Сьогодні, 6 травня, у конференц-залі готелю «Надія» відбулася презентація туристичного потенціалу країн-учасниць Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір».

Поділитися унікальними і різноманітними туристичними можливостями та напрямками розвитку важливого для будь-якої країни сегменту функціонування економіки туристичного бізнесу на Прикарпаття прибули представники Республіки Польща, Угорщини, Грузії, інформує прес-центр Івано-Франківської ОДА.

Вітаючи гостей, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Крецул зазначив, що проведення на теренах Прикарпаття фестивалю «Карпатський простір»  дає змогу об’єднати країни цього самобутнього регіону не лише за територіальною ознакою, але й завдяки спільним традиціям, культурі, мистецтву.

«Освоєння туристичного потенціалу є найбільш пріоритетним для розвитку Прикарпаття та України загалом, – наголосив Валерій Крецул. – Тому проведення таких презентацій дає змогу популяризувати рекреаційні і туристичні можливості регіону та запозичити досвід успішного ведення туристичної індустрії на прикладі країн Карпатського регіону».

Посадовець також висловив сподівання, що ті позитивні динамічні тенденції розвитку туризму, які останнім часом можна спостерігати на Івано-Франківщині, і надалі продовжуватимуться. Задля цього, обласна влада сприятиме розвитку об’єктів інфраструктури, ремонту доріг, стимулюватиме ведення зеленого туризму.

Варто також додати, що впродовж 2015 року Прикарпаття відвідали 1, 850 тисяч іноземних туристів.

За словами гостей, оскільки географічні характеристики розташування країн Карпатського регіону подібні, характерні для всіх є також і погодні умови, то налагоджувати туристичну діяльність в Україні можна на прикладі Республіки Польща, Угорщина та інших.

Як зазначають іноземні фахівці, розвиток туристичної індустрії повинен  розпочинатися з регіонального внутрішнього туризму та охоплювати весь спектр надання послуг галузі.

Під час презентації гості з Угорщини, Грузії, та Польщі  розповіли про новинки туристичного  бізнесу та поділилися власними досягненнями.

Нагадаємо, в Івано-Франківську представили нового начальника управління Пенсійного фонду в області.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!