У Франківську презентували збірник статей “Хто ми, Українці?” (ФОТО)

 • Сьогодні, 26 травня, в Івано-Франківську відбулась презентація книги-збірника статей на історичну тематику “Хто ми, Українці?”.

  Автором книги та статей є Євген Романишин – заступник голови Івано-Франківського обласного об’єднання ВУТ “Просвіта”, член Національної спілки журналістів України, інформує Галицький кореспондент.

  “Історію нашої нації писали наші сусіди, а не ми. Але є дослідження, що нам не менше 40 тисяч років, що Україна є колискою Європи. У нас не буде майбутнього, якщо ми не пізнаємо свою істинну історію. Треба нести світло правди жителям Прикарпаття, і не лише”, – розповідає Євген Романишин про свою книгу.

  У книзі містяться статті на тему древньої історії України, написані автором на підставі як історичних джерел, так і книг, визнаних підробками – на кшталт “Велесової книги”.

  Євген Романишин стверджує, що Україна є колискою націй, що їй – 7520 років (за іншими даними – 40 тисяч), і що українці походять від аріїв.

  “Я протягом 20 років друкував свої статті у місцевих газетах, у “Галичині”. А тепер, на пенсії, все це впорядкував і видав друком. Інформацію про наше минуле треба донести до людей, бо планета занепадає. Це пророкував ще Нострадамус”, – вважає Євген Романишин.

  До теми:  У Коломиї презентували збірку творів Василя Стефаника (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!