У Франківську проходить традиційний фестиваль “Свято Хліба”

Сьогодні, 6 вересня, в Івано-Франківську стартував  щорічний фестиваль “Свято хліба”. Незважаючи на дощову погоду, на свято завітало таки чимало людей.

В рамках  дійства проводиться виставка-ярмарок хлібобулочних та кондитерських виробів, яка супроводжуєтья цікавими майстер-класами, забавами для дітей, частуванням козацькими стравами тощо.

Свято започаткувала організація “Івано-Франківська гільдія приватних пекарів та кондитерів”. Цього року на святі свої продукції представили  12 великих пекарень із Івано-Франківська та області, а також пекарня з Львівщини.

Взяли участь у такому дійстві і переселенці з Краматорська Олексій та Олена Пашині. Кажуть, що поїхали звідти одразу, коли почалась стрільба. “Я печу хліб та булочки для сім’ї. Тому, коли чоловік запропонував взяти участь у фестивалі, я одразу погодилась. Для того, щоб спекти цей хліб ми закупили 70 кілограмів муки, проте ще трохи залишилося. Думаю, що це хороший знак. Хліб ми пекли весь день і ніч безпосередньо перед фестивалем” – розповіла Олена Пашина.

Мер Івано-Франківська у свою чергу  подякував представникам хлібопекарської галузі за своєчасну проявлену ініціативу щодо проведення такого свята та наголосив на тому, що такого роду дійство є своєрідною подякою і пошаною “всьому ланцюгу, який забезпечує нам на стіл готовий хліб”.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!