У Франківську пройшла акція “Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця» (фото)

 • Сьогодні, 30 вересня, в Івано-Франківську з нагоди Дня усиновлення відбулася інформаційна акція “Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця».

  На акції представили хореографічну композицію до якої долучилися понад 200 дітей.

  “Уже не перший рік поспіль в Україні ми відзначаємо День усиновлення. У Івано-Франківську ми другий рік поспіль організовуємо акцію, мета якої – популяризувати усиновлення дітей. Зараз у Івано-Франківську 168 діток не мають повноцінної сім’ї. Станом на 1 вересня 2019 року вісім діток з Івано-Франківська “знайшли” своїх батьків”, – каже Ірина Рохман, начальниця служби у справах дітей Івано-Франківської міської ради.

  Наталія та Дмитро Тринога усиновили маленьку дівчинку. Жінка розповідає, що давно мріяли з чоловіком про повноцінну сім’ю.

  “У нас довго не було дітей, не було житла, але дітей ми хотіли. Коли придбали квартиру, то зрозуміли, що хочемо діток. Коли я була на п’ятому місяці вагітності, нам подзвонили мої знайомі, і сказали, що в лікарні є покинута дівчинка. Я з чоловіком приїхали, щоб купити якісь речі дитині, і закохалася в її очі. Тепер у нас двоє чудових діток – Анастасія та Ромчик. Дочці три роки, а сину два, всі ходять в садочок” – розповідає Наталія Тринога.

  День усиновлення – молоде свято. Вперше в Україні воно відзначається з 2009 року. Указ Президента України Віктора Ющенка № 1088/2008, яким цей день був установлений, був підписаний 27 листопада 2008 року. В Указі наголошується суспільна значущість усиновлення (і удочеріння) у забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї. Тепер День усиновлення відзначається щорічно 30 вересня. Мета цього свята полягає в підтримці та розвитку національного усиновлення.

 • Нагадаємо, у Коломиї з початку року від горе-батьків забрали десять дітей.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!