У Франківську пропонують встановити пам’ятник інтернет-мему Ждуну

 • Скульптуру нідерландської художниці Маргріт ван Бріфорт, створену у 2016 року для Лейденського університету, і встановлену перед дитячою лікарнею, франківці пропонують встановити і в обласному центрі Прикарпаття.

  На сайті електронних петицій вже з’явилося таке звернення, яке підтримали поки що  п’ятеро осіб.

  “Нещодавно мережу сколихнула хвиля позитиву, пов’язана з появою нового інтернет-мема Ждуна. За короткий проміжок часу ця “істота” завоювала безліч прихильників по всьому світу, незважаючи на суперечливу зовнішність. Влада багатьох міст різних країн вже виявила бажання встановити пам’ятник цьому персонажу. Отож, пропоную встановити в місті пам’ятник Ждуну. Гадаю, що такий крок матиме виключно позитивне значення і підніматиме настрій мешканцям міста”, – йдеться в електронній петиції.

  Цікаво, що  у лютому 2017 року мер Дніпра Борис Філатов почав переговори з авторкою скульптури Маргріт щодо встановлення пам’ятника Ждуну в Дніпрі. Скульптуру планується встановити поблизу міськадміністрації. Друга в світі скульптура Ждуна має бути виготовлена з бетону і мати висоту близько двох метрів.

  Харківська влада відмовилася обговорювати встановлення Ждуна замість Леніна.

  У 2016 році скульптура стала пам’яткою Лейдена, яку найбільше фотографують.

  Нагадаємо, Міський голова хоче встановити у Франківську хрест тверезості.

  66_tn

   

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!