21 вересня в Івано-Франківську пройшла акція проти надмірного збільшення повноважень нацгвардії.
Активісти проводять протестують проти надмірного збільшення повноважень нацгвардії (законопроект № 6556). Попереджувальна акція сьогодні проходить у 12 містах.
Олександр Карпович, заступник голови франківського осередку “ФРІ” каже, що цей законопроект є антидемократичним, бо дозволяє нацгвардійцям втручатися в акції та розганяється їх.
“Основна мета нацгвардійців обороняти країну, а не розганяти мітинги. Також законопроект пропонує перехід Нацгвардії під управління МВС. Це фактично створення кишеньковий армії”, – розповідають мітингуючі.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/vvvvv.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/vv.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/vvv.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/vvvv.jpg)