У Франківську проведуть матчі футзальної Ліги Чемпіонів

  • Нещодавно на футзальних майданчиках Європи завершився Попередній етап Ліги Чемпіонів УЄФА.

    За підсумком першого етапу змагань визначились дев’ятеро переможців, які складуть компанію “Урагану” в Основному раунді змагань, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на пресслужбу НФК “Ураган”.

    Повідомляється, що це: “Люксол Сент-Ендрюс” (Мальта), “Халадаш” (Угорщина), “Хаммарбю” (Швеція), “ФОН” (Сербія), “Кампуксен Динамо” (Фінляндія), “Діамант” (Австрія), “Лічені” (Косово), “Динамо Плюс” (Молдова), які вийшли з першого місця, а також “Араз” (Азербайджан), який став найкращим клубом, який посів друге місце у групі за підсумками Попереднього раунду.

    Таким чином, сформували список команд, які візьмуть участь у Шляху А та Шляху В Основного раунду, визначили господарів мінітурнірів, а також оприлюднили принцип жеребкування.

    Шлях А

    • У цьому Шляху стартує чинний чемпіон португальський “Спортинг”, а також команди, які посіли у рейтингу УЄФА 2-11 та 16-19 позиції.
    • Команди розподілили по кошиках посіву відповідно до рейтингу, чотири з яких (“Спортинг”, “Добовець”, “Жальгіріс” й “Лученець”) визначили у статусі господаря мінітурніру і поміщено в окремий кошик.
    • При жеребкуванні команди з однієї асоціації можуть потрапити до однієї групи.
    • Три кращі команди з кожної групи вийдуть до Елітного раунду турніру.

    Кошик 1 (господарі):
    “Спортінг” (Португалія, номер посіву 1),
    “Добовець” (Словенія, 2),

    “Жальгіріс” (Литва, 3),
    “Лученець” (Словаччина, 4).

    Кошик 2 (номер посіву 4):
    “Аньєр-Вільньов” (Франція),
    “Пльзень” (Чехія),
    “Вітен” (Білорусь).

    Кошик 3 (номер посіву 3):
    “Атирау” (Казахстан),
    “Пезаро” (Італія),
    “Халле-Гоойк” (Бельгія).

    Кошик 4 (номер посіву 2):
    “Леванте” (Іспанія),
    “Тюмень” (Росія),
    “Сінара” (Росія).

    Кошик 5 (номер посіву 1):
    “Барса” (Іспанія),
    “Кайрат” (Казахстан),
    “Бенфіка” (Португалія).

  • Шлях В

    • У Шляху В свою єврокубкову кампанію розпочне франківський “Ураган”. Окрім “драконів”, у цій когорті зіграють команди з рейтингом 12-15 і 20-23, а також дев’ять найкращих команд Попереднього раунду турніру.
    • “Ураган”, хорватський “Олміссум”, боснійський “Мостар” та мальтійський “Луксол Сент-Ендрюс” визначили господарями своїх мінітурнірів, тож вже наприкінці жовтня Івано-Франківськ очікує футзальні баталії найвищого європейського рівня. Цей квартет команд при жеребкуванні сформував Кошик 1 і вони будуть розведені по різних групах.
    • Згідно з рішенням УЄФА до однієї групи не можуть потрапити команди з Вірменії та Азербайджану, Косово та Боснії та Герцоговини, Косова та Сербії.
    • Команди, які грали між собою у попередньому раунді (“Кампуксен Динамо” та “Араз”) будуть розведені по різних квартетах.
    • До Елітного раунду змагань виходять лише переможці груп.

    Кошик 1 (господарі):
    “Олміссум” (Хорватія, номер посіву 1),
    “Мостар” (Боснія і Герцоговина, 1),
    “УРАГАН” (УКРАЇНА, 2),
    “Луксол Сент-Ендрюс” (Мальта, 2).

    Кошик 2 (номери посіву 3 і 4):
    “Араз” (Азербайджан),
    “Халадаш” (Угорщина),
    ФОН (Сербія),
    “Кампуксен Динамо” (Фінляндія),
    “Лічені” (Косово),
    “Динамо Плюс” (Молдова),
    “Хаммарбю” (Швеція),
    “Діамант” (Австрія).

    Кошик 3 (номер посіву 2):
    “Ховокубо” (Нідерланди),
    “Лео” (Вірменія).

    Кошик 4 (номер посіву 1):
    “Рекорд” (Польща),
    “Юнайтед Галац” (Румунія).

    Жеребкування Основного раунду турніру пройде 30-го серпня о 17:00. Саме цього дня “Ураган” дізнається суперників в домашніх матчах Основного раунду.

    Нагадаємо, в Івано-Франківську хочуть провести матчі футзальної Ліги Чемпіонів

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!