У Франківську проведуть нараду з питань виділення землі учасникам АТО без журналістів

 • Сьогодні, 16 лютого, відбувається засідання постійної депутатської комісії обласної ради  з питань захисту прав учасників і ветеранів антитерористичної операції на Сході України та їх сімей.

  Начальник управління землеустрою та охорони земель обласного Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області Анатолій Сидчук повідомив, що в управління надійшло 3500 клопотань від учасників АТО, надано 1375 дозволів, всього прийнято рішень 296. Разом з тим є 152 відмови.

  За його словами, основні проблеми – це відсутність земель, необхідність коректувати генплан і список меліоративних земель.

  «По Угорниках треба прийняти рішення сесії на розробку проектів по землеустрою. По Микитинцях виявлено факти порушень про надання земельних ділянок без погодження», – зазначив він.

  Як пришвидшити процес надання землі учасникам АТО Сидчук не знає.

  Громадська активістка і волонтер Наталя Сербин обурилася його виступом. Мовляв зустрічей по землі багато, але результату – мало.

 • «Ви якось це контролюєте це чи ми просто зібрались, поговорили і пішли? Який сенс цих зустрічей? Кажіть, що нема землі і все. Нащо ви вводите людей за ні? Давайте людям чітку відповідь: є земля – давайте, нема відмовляйте», – зазначила Сербин.

  Заступник голови облради Василь Гладій запропонував зробити окреме засідання на яке запросять керівників місцевого самоврядування, де є проблеми з виділенням землі учасникам АТО. І додав, що таке питання треба вирішувати не на рівні комісії з питань АТО, а на вищому рівні.

  Роман Ткач запропонував звернутися до голови ОДА, щоб він протягом 10 днів зібрав закриту нараду, де будуть присутні всі, які мають відношення до виділення землі учасникам АТО. Щоправда – без преси.Також Ткач запропонував назвати Анатолію Сидчуку визначити декілька проблемних регіонів, щоб запросити їх на засідання. Сидчук сказав, що це Івано-Франківськ і Тисменицький район.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!